1

Okulların kapanmasına çok az kaldı. Tüm öğrenci arkadaşlarımız, şu an tatlı bir telaş yaşıyorlar. Takdir mi aldım, teşekkür mü aldım diye not hesaplamalarına hemen başladılar. Heyecan son derece normal bir şey. Bir sene boyunca çalışıp çabalayıp, sınavdan sınava koşup, yüksek notlar aldıktan sonra ortalama hesaplamak, hepinizin hakkı.

Sitemizde sizler için 8. sınıf ortalaması hesaplama ve 8. sınıf takdir-teşekkür hesaplama programını paylaşmayı bir görev biliyoruz. 2013 takdir-teşekkür hesaplama programını bu şekilde en güncel haliyle hizmetinize sunmuş bulunuyoruz. Yapmanız gereken sadece kullanmak ve sonucu görmek. Hepinize başarılar diliyoruz. Programımızı arkadaşlarınıza da önerebilir, onların da ortalama hesaplamalarına ve taktir teşekkür hesaplaması yapmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Güncel ve yeni takdir teşekkür hesaplama programı bu sitede. 6. 7. ve 8. Sınıf Öğrencileri aşağıdaki formu kullanarak takdir ya da teşekkür alıp alamayacaklarını hemen öğrenebilirler. Notlarınızı girerken, yanlışlık yapmamaya dikkat ediniz. Türkçe dersinizin notu 55′ten aşağı olursa ya da 45′in altında notunuz olursa hesaplama yapılmaz. Her dersteki yazılıların ortalamasını yazarak hesaplama yapınız. takdir teşekkür hesaplama robotu , takdir teşekkür hesaplama takdir teşekkür hesabı , takdir teşekkür karne not ortalaması hesaplama aracı, online takdir teşekkür hesaplama robotu.

8 Siniflar Takdir Teşekkur Belgesi Hesaplama Programi (Online)


2012-2013 Eğitim - Öğretim Yılı

8.  Sınıflar İçin Takdir - Teşekkür Belgesi - Dönem Notu Ortalaması Hesaplama

8. sınıflarda puan ortalaması Türkçe dersinden 55.00 diğer derslerin her birinden 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70.00 - 84.99 arası olanlara "Teşekkür Belgesi" ve 85.00 puan ve yukarı olanlara "Takdir Belgesi" verilir.
DERSLER SAAT PUAN ORTALAMASI Örneğin (81,27)
Türkçe 5
Matematik 4
Fen ve Teknoloji 4
Yabancı Dil 4
İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 2
Vatandaşlık ve Demokrasi Eğt. 1
Beden Eğitimi 2
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2
Görsel Sanatlar 1
Müzik 1
Teknoloji ve Tasarım 2
Ağırlıklı Ortalama
Son
EGİTİMDESTEK.NET
Takdir veya Teşekkür Belgesi almak için;

  • Türkçe Dersi en az 55 puan ve üstü olmalı 
  • Diğer dersler de en az 45 puan olmalıdır.Yorum Gönder


  1. I enjoy reading a post that can make men and women think. Also, thank you for allowing me to comment! outlook 365 sign in

    YanıtlaSil

 
Top