0

3. Sınıf Matematik 2. Dönem 3. Yazılı Sınav Soruları 2015/2016 yılı son haliyle hazırlanmış kaliteli ve özgün sorular. Bu sorulara çalışarak sınava hazırlanın arkadaşlar. Sitemizde bulunan diğer soruları da kontrol edebilir ve onlara da çalışabilirsiniz. En azından yarısı tutar değil mi:)

Yazılı sorularımızın altında cevaplar da verilmemiştir. Cevap Anahtarı yerine cevaplarınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Bir nevi 3. Sınıf Matematik 2. Dönem 3. Yazılı Sınav Online Yazılı Soruları gibi düşünün arkadaşlar:))


3. Sınıf Matematik 2. Dönem 3. Yazılı Sınav  Soruları sizin için burada arkadaşlar...


2. önem 3. yazılı sınavımız;
kesirler
sıvı ölçüleri
uzunluk ölçüleri
problemler
zaman ölçüleri konularını içerir...

Bazı dersler ancak çok çalışarak başarılır. 3. Sınıf Matematik konusunda başarıya ulaşmak için için gemi azıya almak, geceyi gündüze katmak, ve çok örnek soru çözmek gerekir:)

Sizler için 3. Sınıf Matematik dersini kolaylaştıracak güzel bir sınav örneği paylaşıyoruz.  Unutmayı arkadaşlar, matematik dersi ihmale gelmez... Hepiniz biliyorsunuz ki iyi çalışmak, bol soru çözmek başarılı olmanın en temel yoludur. Bu 3. Sınıf Matematik 2. Dönem 3. Yazılı Sınav  Soruları Kaliteli ve Özgün çalışması sizler için başarıya giden en önemli tekniklerden biridir.


Şimdiden bol şans sizlere...
Yorum Gönder

 
Top