0

........................... İLKOKULU
2015-2016 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI
         SENE SONU KAPANIŞ PROGRAMI

Sayın Kaymakamım, Sayın Garnizon Komutanım, Sayın Belediye Başkanım,Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürüm, Değerli Okul Müdürlerimiz,Öğretmenlerimiz,Sevgili Öğrenciler ve Kıymetli Misafirlerimiz...
............... İlkokulu 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı sene sonu kapanış programına hepiniz hoşgeldiniz.
Kapanış programını arz ediyorum.
1-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı
2- Okul Müdürümüzün Konuşması
3-1.Sınıfların Kurdele Dans Gösterisi
4-Şiir okunması
5- 4.sınıfların dans gösterisi
6-Okulumuz ilk üç öğrencisine ödül verilmesi
7-4.Sınıf öğrencisinin veda konuşması
8-3.sınıfların gösterisi
9-Kapanış
Sizleri başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşuna ve akabinde İstiklal Marşı’mızı söylemeye davet ediyorum.
Bugün bir başka güzelsiniz çocuklar
Bütün güzelliklere merhaba!
Gelecek sizsiniz çocuklar
Geleceğe merhaba!
Konuşmasını yapmak üzere okul müdürümüz Erkan HÜYÜK ’ü buraya davet
ediyorum.
Onlar bizim göz bebeklerimiz.Okulumuzun en küçük öğrencileri.Belki büyümek için can atıyorlar ama biz onları minik halleriyle daha çok seviyoruz.
Şimdi 1-B Sınıf Öğretmenimiz Ayşe ERTÜRK TURANLI’nın hazırlamış olduğu “Kurdele Dans Gösterisi”ni hep birlikte izleyeceğiz.
Çocuklar anne-babalarının aynalarıdır.Siz düzelirseniz elbette aynadaki yansımanızda düzelecektir.Sevgi yürek ister.Her çocuk bir yarındır.Yarınlar umut ister..
4/B  Sınıfından  Gülsüm Sanem DÖNMEZ ‘i “ Öğretmene Veda “ adlı şiiri okuması için buraya davet ediyorum.
Ulusumun güzel çocukları..Atatürk’ün gelecekteki umutları...Yürekleri güçlü.Bilekleri güçlü.İleri, hep ileri yarının büyükleri...
Şimdi 4. Sınıf Öğretmenlerimiz Sibel ÜNAL ve Canan ERDOĞAN ÖZÇELİK  öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu  “Rock’n Roll” gösterisini hep birlikte izleyeceğiz.
Çocuklarımız, geleceğimiz.Onlar bizim yarınlarımız.Onlar Cumhuriyetin güvencesi,Atatürk İlkelerinin teminatı.Bizim onlara güvenimiz sonsuz...
Ayşeküflü İlkokulu 2015-2016 Eğitim- Öğretim yılında mezun olan okulumuz ilk üç öğrencisini alkışlarla buraya davet ediyoruz.
Okulumuz 1.si……………………………..Ödülünü vermek üzere Sayın Kaymakamımız Berkay SÖNMEZAY’ı buraya davet ediyorum.
Okulumuz 2.si........................................Ödülünü vermek üzere Sayın Garnizon Komutanı Aşkın ŞAŞMAZ’ı buraya davet ediyorum.
Okulumuz 3.sü.......................................Ödülünü vermek üzere Sayın Belediye Başkanımız Halil AYDOĞDU’yu  buraya davet ediyorum.
Şimdi 4. Sınıf öğrencilerinden Berre Sena IŞIK ‘ı veda konuşmasını yapmak üzere buraya davet ediyorum.
Onlar bizim canımız,onlar bizim neşe kaynağımız,onlar bizim geleceğimiz.Bizler her zaman onlar için varız.Onlara layık oldukları bir gelecek bırakmalıyız...
3.Sınıf Öğretmenlerimiz Ayşe HIRLAK ve Şükrü ASLANER ‘in hazırlamış oldukları “Kaşık Dans Gösterisini” hep birlikte keyifle izleyelim.
................... İlkokulu 2015-2016  Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Gösterisi Programımız burada sona ermiştir.Mezun olan öğrencilerimize hayat boyu mutluluklar diliyoruz.Buraya gelip bizi izleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
                                 ..........................
                                               Okul MüdürüYorum Gönder

 
Top