0

Öğrencilerimizin ve velilerimizin en büyük sorunlarından biri de ödevlerde yardımcı kaynak bulunmamasıdır. Bazen öğretmenlerin bile yapmakta zorlandığı problemler ya da sorunlarla öğrenci karşı karşıya kalır. Doğal olarak bundan en çok veli etkilenir. Çalışma ve ders kitabı cevapları nasıl halledilir? Ve sormaya başlarlar ona buna...

Bizler sitemizde öğretmenler için kaynak oluşturmanın yanı sıra, öğrencilerimiz ve velilerimiz için de kaynaklar oluşturmaya çalışıyoruz. Çeşitli sorulara cevaplar veriyoruz. Öğrencilerimizin bizlere mesaj yoluyla ilettikleri soruları bildiğimiz kadarıyla cevaplamaya çalışıyoruz. Faydalı olmanın yollarını arıyoruz.

Bu her zaman en doğru cevabı veririz ya da verdiğimiz bilgiler teyit edilmeden hemen kullanılmalı anlamına gelmiyor tabi ki. Ancak büyük oranda araştırmaya dayalı cevaplar sunduğumuz için bu işte başarılıyız diyebiliriz. Ancak sizler başka kaynaklardan da bilgileri sorgular ve doğrularsanız bu daha isabetli olur. Aslında hayatın her alanında bu işi bu şekilde yapmak, bir bilgiye bir çok kaynaktan araştırma yaparak sahip olmak en doğru yoldur.

Sizlere faydalı olabiliyor şal ne mutlu bize.Yorum Gönder

 
Top